%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی زیبایی بینی

کد نظام پزشکی

146490

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)
 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب بلوار ستارخان

آدرس:

شیراز، بلوار ستارخان، بین کوچه 15 و 17، ساختمان شروین، طبقه 1

تلفن:09393440339

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سولماز قربانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سولماز قربانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار ستارخان
دکتر سولماز قربانی
دکتر سولماز قربانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سولماز قربانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سولماز قربانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سولماز قربانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سولماز قربانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سولماز قربانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سولماز قربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سولماز قربانی کجا است؟
دکترسولماز قربانی مطب بلوار ستارخان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سولماز قربانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سولماز قربانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سولماز قربانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سولماز قربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سولماز قربانی متخصص جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) و گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سولماز قربانی چه زمانی است؟
دکتر سولماز قربانی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سولماز قربانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سولماز قربانی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر سولماز قربانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سولماز قربانی 5 از 5 است.

درباره دکتر سولماز قربانیدکترسولماز قربانی dr solmaz ghorbani از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر سولماز قربانی در شیراز، بلوار ستارخان، بین کوچه 15 و 17، ساختمان شروین، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سولماز قربانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09393440339 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سولماز قربانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سولماز قربانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سولماز قربانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سولماز قربانی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سولماز قربانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.