دکتر شهریار نیک پور

دکتر شهریار نیک پور

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تهران

کد نظام پزشکی

57663
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان 18 گاندی جنوبی، پلاک 15، ساختمان پزشکان گاندی، طبقه 5، واحد 14

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهریار نیک پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهریار نیک پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

اسدالله مشگینی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

راحله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی بودن

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر باصبر ومهربانی به توضیحات بیمار گوش میکنند و بعد خیلی بادقت تشخیص میدهند.

نفیسه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی و ماهر و با اخلاق هستند

محمد حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار توانمند و خوب البته کمی خسته به نظر می رسیدند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهریار نیک پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ونک
تهران - تهران، میدان ونک، خیابان 18 گاندی جنوبی، پلاک 15، ساختمان پزشکان گاندی، طبقه 5، واحد 14


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهریار نیک پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهریار نیک پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهریار نیک پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهریار نیک پور چقدر است؟
هزینه ویزیت شهریار نیک پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار نیک پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهریار نیک پور کجا است؟
دکتر شهریار نیک پور 1 مطب در مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهریار نیک پور را ببینید.
+
آیا دکتر شهریار نیک پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار نیک پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهریار نیک پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهریار نیک پور متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهریار نیک پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهریار نیک پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار نیک پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهریار نیک پور چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر شهریار نیک پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهریار نیک پور 5 از 5 است.
درباره دکتر شهریار نیک پور


دکتر شهریار نیک پور dr shahriyar nikpoor از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر شهریار نیک پور در تهران، میدان ونک، خیابان 18 گاندی جنوبی، پلاک 15، ساختمان پزشکان گاندی، طبقه 5، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهریار نیک پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188200192-09337991462-02188679323 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهریار نیک پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهریار نیک پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهریار نیک پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهریار نیک پور متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهریار نیک پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.