تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بین فلسطین و بیست متری، روبروی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه همکف

تلفن:07132362773

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شاهین خدائی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شاهین خدائیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شاهین خدائی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شاهین خدائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شاهین خدائی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شاهین خدائی چقدر است؟
هزینه ویزیت شاهین خدائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهین خدائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شاهین خدائی کجا است؟
دکتر شاهین خدائی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شاهین خدائی را ببینید.
+
آیا دکتر شاهین خدائی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شاهین خدائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شاهین خدائی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شاهین خدائی متخصص جراحی عمومی و جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شاهین خدائی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شاهین خدائی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهین خدائی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شاهین خدائی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شاهین خدائی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شاهین خدائی 0 از 5 است.

درباره دکتر شاهین خدائیدکتر شاهین خدائی dr shahin khodaei از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر شاهین خدائی در شیراز، خیابان زند، بین فلسطین و بیست متری، روبروی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شاهین خدائی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132362773 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شاهین خدائی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شاهین خدائی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شاهین خدائی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شاهین خدائی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شاهین خدائی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.