دکتر سمانه مشکوه

دکتر سمانه مشکوه

تخصص داخلی

یزد

کد نظام پزشکی

137406
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمانه مشکوه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمانه مشکوه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد کاظم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

اکرم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی مهربان و خوش برخورد

یلدا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی با روی خوش و با آرامش به حرف های بیمار گوش دادن و جواب کامل به بیمار دادن ممنون از خانم دکتر

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

درود بسیار دکتر مهربون و خوش مشرب و بسیار دقت بالایی دارند .و من واقعا از ایشون کمال تشکر رو دارم که چکاب کامل رو برای من انجام دادند و بسیار هم با حوصله هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سمانه مشکوه
نوبت مطب بلوار طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
یزد - یزد، بلوار طالقانی، جنب آزمایشگاه مرکزی، کوچه زمانی، ساختمان پزشکان تریتا، طبقه همکف

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمانه مشکوه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمانه مشکوه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمانه مشکوه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمانه مشکوه چقدر است؟
هزینه ویزیت سمانه مشکوه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه مشکوه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمانه مشکوه کجا است؟
دکتر سمانه مشکوه 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمانه مشکوه را ببینید.
+
آیا دکتر سمانه مشکوه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه مشکوه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمانه مشکوه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمانه مشکوه متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمانه مشکوه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سمانه مشکوه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه مشکوه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمانه مشکوه چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سمانه مشکوه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمانه مشکوه 5 از 5 است.

درباره دکتر سمانه مشکوهدکتر سمانه مشکوه dr samaneh mashkot از دکترهای متخصص داخلی یزد هستند. مطب دکتر سمانه مشکوه در یزد، بلوار طالقانی، جنب آزمایشگاه مرکزی، کوچه زمانی، ساختمان پزشکان تریتا، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمانه مشکوه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537335634 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمانه مشکوه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمانه مشکوه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمانه مشکوه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمانه مشکوه متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمانه مشکوه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.