دکتر صمد خضری

دکتر صمد خضری

فلوشیپ جراحی سرطان

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

104533
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صمد خضری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صمد خضری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و حاذق هستن،تشخیص شون خوب بود

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر صمد خضری
نوبت مطب سعادت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع سعادت، طبقه 2، واحد 14
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صمد خضری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صمد خضری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صمد خضری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صمد خضری چقدر است؟
هزینه ویزیت صمد خضری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صمد خضری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صمد خضری کجا است؟
دکتر صمد خضری 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صمد خضری را ببینید.
+
آیا دکتر صمد خضری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صمد خضری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صمد خضری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صمد خضری متخصص جراحی سرطان و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صمد خضری چه زمانی است؟
دکتر صمد خضری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صمد خضری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صمد خضری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر صمد خضری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صمد خضری 5 از 5 است.

درباره دکتر صمد خضریدکتر صمد خضری dr samad khezri از دکترهای متخصص جراحی سرطان تهران هستند. مطب دکتر صمد خضری در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع سعادت، طبقه 2، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صمد خضری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122083642 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صمد خضری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صمد خضری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صمد خضری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صمد خضری متخصص جراحی سرطان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی سرطان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صمد خضری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.