دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی

دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی

تخصص قلب و عروق

تبریز

کد نظام پزشکی

106007

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید محمد زاده قره‌ باغی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی کجا است؟
دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی 1 مطب در مطب خیابان 17شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی چه زمانی است؟
دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی 0 از 5 است.

درباره دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغیدکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی dr saeed mohammad zade ghare baghi از دکترهای متخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی در تبریز، خیابان 17 شهریور، روبه روی فرهنگیان، ساختمان پزشکان پویا، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135561376 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید محمد زاده قره‌ باغی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.