دکتر فرامرز کشکولی

دکتر فرامرز کشکولی

دکترای روانشناسی

بوشهر
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

حوزه کاری:

- روان‌درمانی اختلالات روانی، شخصیت و جنسی.

- بازتوانی روانی معتادین مقاوم به درمان و عود کننده.

- رفتار درمانی شناختی افراد با افزایش وزن مقاوم به درمان و عود کننده.

- تشخیص و ارائه خدمات روانشناختی به اختلالات طیف اوتیسم، عقب ماندگی ذهنی، اختلالات مرضی دوره کودکی و نوجوانی.

_ اصلاح و تغییر رفتاری در دانش آموزان با اهمالکاری تحصیلی، مدرسه گریزی، افت تحصیلی و رفتارهای مخرب محیط آموزشی.

- توانمندسازی والدین در تعامل و رفتار با فرزندان.

- ارزیابی، سنجش و اندازه گیری هوش، شخصیت و مشکلات روانشناختی.

کد نظام پزشکی

۱۳۰۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان امام خمینی (سنگی)، کوچه گلخونه، ساختمان سیراف، طبقه چهارم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرامرز کشکولی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرامرز کشکولی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سنگی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فرامرز کشکولی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فرامرز کشکولی
دکتر فرامرز کشکولی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرامرز کشکولی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرامرز کشکولی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرامرز کشکولی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرامرز کشکولی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرامرز کشکولی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز کشکولی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرامرز کشکولی کجا است؟
دکتر فرامرز کشکولی 1 مطب در مطب خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرامرز کشکولی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرامرز کشکولی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز کشکولی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرامرز کشکولی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرامرز کشکولی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرامرز کشکولی چه زمانی است؟
دکتر فرامرز کشکولی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز کشکولی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرامرز کشکولی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر فرامرز کشکولی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرامرز کشکولی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرامرز کشکولیدکتر فرامرز کشکولی dr faramarz kashkouli از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی بوشهر هستند. مطب دکتر فرامرز کشکولی در بوشهر، خیابان امام خمینی (سنگی)، کوچه گلخونه، ساختمان سیراف، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرامرز کشکولی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09017737489 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرامرز کشکولی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرامرز کشکولی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرامرز کشکولی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرامرز کشکولی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرامرز کشکولی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.