دکتر رویا نارنجی ثانی

دکتر رویا نارنجی ثانی

تخصص قلب و عروق

مشهد

کد نظام پزشکی

112257

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار فردوسی

آدرس:

مشهد بلوار فردوسی بین میدان جانباز و خیابان ثمانه، روبروی درمانگاه شوریده، پلاک 125

تلفن:05137626177

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • سلامت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رویا نارنجی ثانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رویا نارنجی ثانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رویا نارنجی ثانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رویا نارنجی ثانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رویا نارنجی ثانی چقدر است؟
هزینه ویزیت رویا نارنجی ثانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا نارنجی ثانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رویا نارنجی ثانی کجا است؟
دکتررویا نارنجی ثانی مطب بلوار فردوسی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رویا نارنجی ثانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رویا نارنجی ثانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رویا نارنجی ثانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رویا نارنجی ثانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رویا نارنجی ثانی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رویا نارنجی ثانی چه زمانی است؟
دکتر رویا نارنجی ثانی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا نارنجی ثانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رویا نارنجی ثانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رویا نارنجی ثانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رویا نارنجی ثانی 0 از 5 است.

درباره دکتر رویا نارنجی ثانیدکتررویا نارنجی ثانی dr roya narenji sani از دکترهای متخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر رویا نارنجی ثانی در مشهد بلوار فردوسی بین میدان جانباز و خیابان ثمانه، روبروی درمانگاه شوریده، پلاک 125 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رویا نارنجی ثانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137626177 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رویا نارنجی ثانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رویا نارنجی ثانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رویا نارنجی ثانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رویا نارنجی ثانی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رویا نارنجی ثانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.