درباره‌ی پزشک

کد نظام پزشکی

۱۱۳۱۰۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان نواب

آدرس:

رشت، گلسار،خیابان سعدی، ابتدای خیابان نواب، نبش کوچه 1(مهر)، ساختمان خانیان، طبقه3

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان نواب
دکتر مرضیه قدسی
دکتر مرضیه قدسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه قدسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه قدسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه قدسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرضیه قدسی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه قدسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه قدسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرضیه قدسی کجا است؟
دکتر مرضیه قدسی 1 مطب در مطب خیابان نواب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرضیه قدسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرضیه قدسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه قدسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرضیه قدسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه قدسی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه قدسی چه زمانی است؟
دکتر مرضیه قدسی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه قدسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه قدسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرضیه قدسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه قدسی 0 از 5 است.

درباره دکتر مرضیه قدسی

دکتر مرضیه قدسی dr marziyeh ghodsi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی رشت هستند. مطب دکتر مرضیه قدسی در رشت، گلسار،خیابان سعدی، ابتدای خیابان نواب، نبش کوچه 1(مهر)، ساختمان خانیان، طبقه3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه قدسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09114494043 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه قدسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه قدسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه قدسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه قدسی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه قدسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.