دکتر پیمان بخشایی

دکتر پیمان بخشایی

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی عروق و تروما

تهران

کد نظام پزشکی

137438

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فلوشیپ جراحی عروق و تروما

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، مرکز خرید پاسداران، طبقه2

تلفن:09391243369

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیمان بخشایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پیمان بخشاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیمان بخشایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمان بخشایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیمان بخشایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیمان بخشایی چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمان بخشایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان بخشایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیمان بخشایی کجا است؟
دکتر پیمان بخشایی 1 مطب در مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پیمان بخشایی را ببینید.
+
آیا دکتر پیمان بخشایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان بخشایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیمان بخشایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمان بخشایی متخصص جراحی عمومی و جراحی عروق و تروما هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیمان بخشایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پیمان بخشایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان بخشایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیمان بخشایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پیمان بخشایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیمان بخشایی 0 از 5 است.

درباره دکتر پیمان بخشاییدکتر پیمان بخشایی dr peyman bakhshaee از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر پیمان بخشایی در تهران، خیابان پاسداران، مرکز خرید پاسداران، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیمان بخشایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09391243369 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیمان بخشایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیمان بخشایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیمان بخشایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیمان بخشایی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیمان بخشایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.