%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی عروق و تروما

اطلاعات مطب خیابان طالقانی

آدرس:

اهواز، خیابان طالقانی، نبش خیابان علم الهدی، ساختمان پارس، طبقه سوم، واحد 6

تلفن:06132237186

اطلاعات کلینیک نسیم قیطریه

آدرس:

تهران، بلوار 35 متری قیطریه، حدفاصل پارک قیطریه و بزرگراه صدر، پلاک 30، کلینیک نسیم قیطریه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین مینائی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین مینائی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نگار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر مینایی ،پ زشک بسیار حاذق، متعهد، کاربلد و انسان دوست هستند. امیدوارم همیشه سلامت باشند.

لطف الاه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

از راهنمایی دکتر ممنون هستم

فرحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

سلام.دکترمینایی روواقعا تاییدمیکنم..دکتری بسیارباحوصله ومهربان هستند،،توضیحاتشون آنقدرجامع وکامل هست که جای سوالی برای بیمارباقی نمیمونه..تشکر. بنده نوبت مشاوره متنی با ایشان داشتم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین مینائی
سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین مینائی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین مینائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین مینائی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین مینائی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین مینائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مینائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین مینائی کجا است؟
دکتر حسین مینائی 2 مطب در مطب خیابان طالقانی و کلینیک نسیم قیطریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین مینائی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین مینائی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مینائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین مینائی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین مینائی متخصص جراحی عمومی و جراحی عروق و تروما هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین مینائی چه زمانی است؟
دکتر حسین مینائی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مینائی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین مینائی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر حسین مینائی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین مینائی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین مینائیدکتر حسین مینائی dr hosein minaie از دکترهای متخصص جراحی عمومی اهواز هستند. مطب دکتر حسین مینائی در اهواز، خیابان طالقانی، نبش خیابان علم الهدی، ساختمان پارس، طبقه سوم، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین مینائی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132237186 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین مینائی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین مینائی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین مینائی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین مینائی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین مینائی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.