دکتر ندا سادات هاشمی نسب

دکتر ندا سادات هاشمی نسب

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

۸۷۴۸۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب اشرفی اصفهانی

آدرس:

تهران، اشرفی اصفهانی، قبل از پل یادگار، مجتمع نگین اسمان، بلوک 1، طبقه 3، واحد11

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا سادات هاشمی نسب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اشرفی اصفهانی
دکتر ندا سادات هاشمی نسب
دکتر ندا سادات هاشمی نسب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا سادات هاشمی نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا سادات هاشمی نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا سادات هاشمی نسب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا سادات هاشمی نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا سادات هاشمی نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا سادات هاشمی نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا سادات هاشمی نسب کجا است؟
دکتر ندا سادات هاشمی نسب 1 مطب در مطب اشرفی اصفهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ندا سادات هاشمی نسب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ندا سادات هاشمی نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا سادات هاشمی نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا سادات هاشمی نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا سادات هاشمی نسب متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا سادات هاشمی نسب چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ندا سادات هاشمی نسب تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا سادات هاشمی نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا سادات هاشمی نسب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ندا سادات هاشمی نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا سادات هاشمی نسب 0 از 5 است.

درباره دکتر ندا سادات هاشمی نسبدکتر ندا سادات هاشمی نسب dr neda sadat hashemi nasab از دکترهای متخصص پزشک عمومی تهران هستند. مطب دکتر ندا سادات هاشمی نسب در تهران، اشرفی اصفهانی، قبل از پل یادگار، مجتمع نگین اسمان، بلوک 1، طبقه 3، واحد11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا سادات هاشمی نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144209105 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا سادات هاشمی نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا سادات هاشمی نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا سادات هاشمی نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا سادات هاشمی نسب پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا سادات هاشمی نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.