دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمود جهانگیری فر

دکتر محمود جهانگیری فر

پزشک عمومی

پوست و مو و زیبایی
تهران

کد نظام پزشکی

66991
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود جهانگیری فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود جهانگیری فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کارشون عالیه.آرام وخوش برخورد.وخیلی با انصاف هستن .تجویز بی مورد نمیکنن. من همه جوره راضی بودم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمود جهانگیری فر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان مرتضوی
تهران - تهران، خیابان مرتضوی، تقاطع خیابان خوش، پلاک254


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود جهانگیری فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود جهانگیری فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود جهانگیری فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود جهانگیری فر چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود جهانگیری فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود جهانگیری فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود جهانگیری فر کجا است؟
دکتر محمود جهانگیری فر 1 مطب در مطب خیابان مرتضوی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود جهانگیری فر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود جهانگیری فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود جهانگیری فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود جهانگیری فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود جهانگیری فر متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود جهانگیری فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمود جهانگیری فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود جهانگیری فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود جهانگیری فر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمود جهانگیری فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود جهانگیری فر 5 از 5 است.
درباره دکتر محمود جهانگیری فر


دکتر محمود جهانگیری فر dr mahmoud jahangiri far از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمود جهانگیری فر در تهران، خیابان مرتضوی، تقاطع خیابان خوش، پلاک254 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود جهانگیری فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 021-66837260 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود جهانگیری فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود جهانگیری فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود جهانگیری فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود جهانگیری فر متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود جهانگیری فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.