دکتر محمود جهانگیری فر

دکتر محمود جهانگیری فر

پزشک عمومی

پوست و مو و زیبایی
تهران

کد نظام پزشکی

66991

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان مرتضوی

آدرس:

تهران، خیابان مرتضوی، تقاطع خیابان خوش، پلاک254

تلفن:021-66837260

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود جهانگیری فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود جهانگیری فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود جهانگیری فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود جهانگیری فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود جهانگیری فر چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود جهانگیری فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود جهانگیری فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود جهانگیری فر کجا است؟
دکترمحمود جهانگیری فر مطب خیابان مرتضوی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود جهانگیری فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود جهانگیری فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود جهانگیری فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود جهانگیری فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود جهانگیری فر متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود جهانگیری فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمود جهانگیری فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود جهانگیری فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود جهانگیری فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمود جهانگیری فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود جهانگیری فر 0 از 5 است.

درباره دکتر محمود جهانگیری فردکترمحمود جهانگیری فر dr mahmoud jahangiri far از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمود جهانگیری فر در تهران، خیابان مرتضوی، تقاطع خیابان خوش، پلاک254 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود جهانگیری فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 021-66837260 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود جهانگیری فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود جهانگیری فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود جهانگیری فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود جهانگیری فر متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود جهانگیری فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.