تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات
  • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، مجتمع تجاری نگین ظفر، طبقه9، واحد7

تلفن:09206490543

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیما محسنی کبیر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نیما محسنی کبیر
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، مجتمع تجاری نگین ظفر، طبقه9، واحد7

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیما محسنی کبیر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیما محسنی کبیر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیما محسنی کبیر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیما محسنی کبیر چقدر است؟
هزینه ویزیت نیما محسنی کبیر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما محسنی کبیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیما محسنی کبیر کجا است؟
دکتر نیما محسنی کبیر 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نیما محسنی کبیر را ببینید.
+
آیا دکتر نیما محسنی کبیر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیما محسنی کبیر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیما محسنی کبیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیما محسنی کبیر متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات و جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیما محسنی کبیر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نیما محسنی کبیر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما محسنی کبیر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیما محسنی کبیر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نیما محسنی کبیر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیما محسنی کبیر 0 از 5 است.

درباره دکتر نیما محسنی کبیردکتر نیما محسنی کبیر dr mohseni kabir از دکترهای متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات تهران هستند. مطب دکتر نیما محسنی کبیر در تهران، خیابان شریعتی، مجتمع تجاری نگین ظفر، طبقه9، واحد7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیما محسنی کبیر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09206490543 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیما محسنی کبیر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیما محسنی کبیر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیما محسنی کبیر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیما محسنی کبیر متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دیسک و ستون فقرات در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیما محسنی کبیر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.