دکتر محسن نشاطی پیر برج

دکتر محسن نشاطی پیر برج

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب

شیراز

کد نظام پزشکی

136609

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق
  • فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب

اطلاعات مطب پیوند اعضا

آدرس:

شیراز ، شهر صدرا، روبروی باغ شهر پردیس، بیمارستان پیوند اعضا (ابو علی سینا)

تلفن:07133441839

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن نشاطی پیر برج بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن نشاطی پیر برجسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن نشاطی پیر برج را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن نشاطی پیر برج نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن نشاطی پیر برج در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن نشاطی پیر برج چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن نشاطی پیر برج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن نشاطی پیر برج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن نشاطی پیر برج کجا است؟
دکتر محسن نشاطی پیر برج 1 مطب در مطب پیوند اعضا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن نشاطی پیر برج را ببینید.
+
آیا دکتر محسن نشاطی پیر برج امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن نشاطی پیر برج در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن نشاطی پیر برج در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن نشاطی پیر برج متخصص قلب و عروق و الکتروفیزیولوژی بالینی قلب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن نشاطی پیر برج چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن نشاطی پیر برج تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن نشاطی پیر برج در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن نشاطی پیر برج چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محسن نشاطی پیر برج رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن نشاطی پیر برج 0 از 5 است.

درباره دکتر محسن نشاطی پیر برجدکتر محسن نشاطی پیر برج dr mohsen neshati pir borj از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر محسن نشاطی پیر برج در شیراز ، شهر صدرا، روبروی باغ شهر پردیس، بیمارستان پیوند اعضا (ابو علی سینا) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن نشاطی پیر برج می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07133441839 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن نشاطی پیر برج و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن نشاطی پیر برج هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن نشاطی پیر برج فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن نشاطی پیر برج متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن نشاطی پیر برج مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.