دکتر محمدتقی نوربالا

تخصص پوست، مو و زیبایی

یزد

کد نظام پزشکی

۲۰۳۹۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان امام

آدرس:

یزد، خیابان امام، کوچه برخوردار، بن بست هشتم

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امام
دکتر محمدتقی نوربالا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدتقی نوربالا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدتقی نوربالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدتقی نوربالا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدتقی نوربالا چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدتقی نوربالا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی نوربالا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدتقی نوربالا کجا است؟
دکتر محمدتقی نوربالا 1 مطب در مطب خیابان امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدتقی نوربالا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدتقی نوربالا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی نوربالا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدتقی نوربالا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدتقی نوربالا متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدتقی نوربالا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدتقی نوربالا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی نوربالا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدتقی نوربالا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدتقی نوربالا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدتقی نوربالا 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدتقی نوربالا

دکتر محمدتقی نوربالا dr mohammad taghi nour bala از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی یزد هستند. مطب دکتر محمدتقی نوربالا در یزد، خیابان امام، کوچه برخوردار، بن بست هشتم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدتقی نوربالا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 035-36220777 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدتقی نوربالا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدتقی نوربالا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدتقی نوربالا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدتقی نوربالا تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدتقی نوربالا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.