%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۰۳۳۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، کوچه زمانی(جنب آزمایشگاه مرکزی)، ساختمان آراد، طبقه2

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار طالقانی
ملاحظات

قابل توجه بیمار گرامی : زمان نوبت شما زمان مراجعه شما به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک ، پیشاپیش از صبوری شما سپاسگزاریم.

دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی
دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا دهستانی مهرجردی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی کجا است؟
دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردیدکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی dr mohammad reza dehestani از دکترهای متخصص تخصص داخلی یزد هستند. مطب دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی در یزد، بلوار طالقانی، کوچه زمانی(جنب آزمایشگاه مرکزی)، ساختمان آراد، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03531380055 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.