دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق
  • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، خیابان مجد(بالاتر از کلینیک سعادت آباد)، پلاک 10، واحد 2

تلفن:02122135890

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد مهاجری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهرداد مهاجری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سعادت آباد
تهران - تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، خیابان مجد(بالاتر از کلینیک سعادت آباد)، پلاک 10، واحد 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد مهاجری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد مهاجری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد مهاجری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد مهاجری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد مهاجری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد مهاجری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد مهاجری کجا است؟
دکتر مهرداد مهاجری 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرداد مهاجری را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد مهاجری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد مهاجری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد مهاجری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد مهاجری متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد مهاجری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد مهاجری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد مهاجری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد مهاجری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهرداد مهاجری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد مهاجری 0 از 5 است.
درباره دکتر مهرداد مهاجری


دکتر مهرداد مهاجری dr mehrdad mohajeri از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر مهرداد مهاجری در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، خیابان مجد(بالاتر از کلینیک سعادت آباد)، پلاک 10، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد مهاجری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122135890 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد مهاجری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد مهاجری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد مهاجری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد مهاجری متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد مهاجری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.