دکتر مهدی آریانا

دکتر مهدی آریانا

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی پستان

تهران

کد نظام پزشکی

81288

درباره‌پزشک

فقط زیبایی سینه و شکم و ژنیک و ماستی  

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فلوشیپ جراحی پستان

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو غربی، نرسیده به بلوار شهرداری، پلاک 33، ساختمان سرو سبز، واحد 6

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی آریانا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی آریاناسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی آریانا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی آریانا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی آریانا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی آریانا چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی آریانا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی آریانا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی آریانا کجا است؟
دکتر مهدی آریانا 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی آریانا را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی آریانا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی آریانا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی آریانا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی آریانا متخصص جراحی عمومی و جراحی پستان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی آریانا چه زمانی است؟
دکتر مهدی آریانا از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی آریانا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی آریانا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی آریانا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی آریانا 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدی آریانادکتر مهدی آریانا dr mehdi ariana از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر مهدی آریانا در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو غربی، نرسیده به بلوار شهرداری، پلاک 33، ساختمان سرو سبز، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی آریانا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122352092، 02122352094 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی آریانا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی آریانا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی آریانا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی آریانا متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی آریانا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.