دکتر مسعود رحیمیان

دکتر مسعود رحیمیان

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

یزد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۵۷۶۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب میدان آزادی

آدرس:

یزد، میدان آزادی، خیابان مطهری، کوچه پشت باغ

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود رحیمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود رحیمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان آزادی
دکتر مسعود رحیمیان
دکتر مسعود رحیمیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود رحیمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود رحیمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود رحیمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود رحیمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود رحیمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود رحیمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود رحیمیان کجا است؟
دکتر مسعود رحیمیان 1 مطب در مطب میدان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود رحیمیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود رحیمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود رحیمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود رحیمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود رحیمیان متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود رحیمیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود رحیمیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود رحیمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود رحیمیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مسعود رحیمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود رحیمیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود رحیمیاندکتر مسعود رحیمیان dr masud rahimian از دکترهای متخصص تخصص داخلی یزد هستند. مطب دکتر مسعود رحیمیان در یزد، میدان آزادی، خیابان مطهری، کوچه پشت باغ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود رحیمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536264452 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود رحیمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود رحیمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود رحیمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود رحیمیان تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود رحیمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.