دکتر مریم محمدی

دکتر مریم محمدی

دکترای روانشناسی

اصفهان

کد نظام پزشکی

13816
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان شیخ صدوق جنوبی

آدرس:

اصفهان، خیابان شیخ صدوق جنوبی، کوچه پرواز، انتهای کوچه، پلاک 23

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نسرین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دکتر بسیار خوب کاملا به حرفهات گوش میدن و مشاوره هاشون عالیه.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم محمدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم محمدی کجا است؟
دکتر مریم محمدی 1 مطب در مطب خیابان شیخ صدوق جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم محمدی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم محمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم محمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم محمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم محمدیدکتر مریم محمدی dr maryam mohamadi از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر مریم محمدی در اصفهان، خیابان شیخ صدوق جنوبی، کوچه پرواز، انتهای کوچه، پلاک 23 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136685287 -- 09137891920 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم محمدی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.