دکتر مریم کلاهی

دکتر مریم کلاهی

دکترای روانشناسی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دکتری تخصصی روانشناسی

- مشاور ازدواج

- خانواده 

- پیش از طلاق 

- حین طلاق 

- بعداز طلاق

- همکاری با دادگستری جهت تدریس کارگاه طلاق (مهر) 

- مشاوره سه جلسه ای طلاق دادگستری

- مدرس دانشگاه

- عضو رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره 

- مشاور درمانگاه ولی عصر

- برگزاری کارگاه های روانشناسی

کد نظام پزشکی

23206

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بیست متری سینما سعدی

آدرس:

شیراز، بیست متری سینما سعدی، روبروی کوچه ۶، ساختمان پاناسونیک، طبقه ۴، کلینیک رویش

تلفن:07132336249

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم کلاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم کلاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیست متری سینما سعدی
ملاحظات

هزینه بابت یک ساعت می باشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مریم کلاهی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مریم کلاهی
دکتر مریم کلاهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم کلاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم کلاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم کلاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم کلاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم کلاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کلاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم کلاهی کجا است؟
دکترمریم کلاهی مطب بیست متری سینما سعدی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم کلاهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم کلاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کلاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم کلاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم کلاهی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم کلاهی چه زمانی است؟
دکتر مریم کلاهی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کلاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم کلاهی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم کلاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم کلاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم کلاهیدکترمریم کلاهی dr maryam kolahi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر مریم کلاهی در شیراز، بیست متری سینما سعدی، روبروی کوچه ۶، ساختمان پاناسونیک، طبقه ۴، کلینیک رویش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم کلاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132336249 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم کلاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم کلاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم کلاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم کلاهی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم کلاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.