دکتر مجید فکری

دکتر مجید فکری

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی

تبریز

کد نظام پزشکی

127364
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب گلگشت

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، گلگشت، ساختمان آزادی، طبقه 5، واحد1

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید فکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید فکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آیتکین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

نازنین رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی همه چیز فهم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مجید فکری
نوبت مطب گلگشت
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان آزادی، گلگشت، ساختمان آزادی، طبقه 5، واحد1
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید فکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید فکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید فکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید فکری چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید فکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید فکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید فکری کجا است؟
دکتر مجید فکری 1 مطب در مطب گلگشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید فکری را ببینید.
+
آیا دکتر مجید فکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید فکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید فکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید فکری متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید فکری چه زمانی است؟
دکتر مجید فکری از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید فکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید فکری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مجید فکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید فکری 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید فکریدکتر مجید فکری dr majid fekri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر مجید فکری در تبریز، خیابان آزادی، گلگشت، ساختمان آزادی، طبقه 5، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید فکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09109789383 , 04133344801 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید فکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید فکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید فکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید فکری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید فکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.