دکتر مریم احمد آخوندی

دکتر مریم احمد آخوندی

پزشک دندانپزشک

تخصص ارتودنسی

متخصص زیبایی و ترمیمی
تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

کلیه خدمات درمانی دندانپزشکی ازقبیل :

لمینت ، کامپوزیت ونیر، ایمپلنت ، پروتز ، درمان ریشه ، جراحی 

در مرکز دندانپزشکی دکتر آخوندی توسط متخصصین آن رشته ارایه میگردد.

اینستاگرام :

Dr.maryam_akhoundi 

Dr.akhoundi_dental.care

سایت دکتر آخوندی  

کد نظام پزشکی

123351

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک
 • تخصص ارتودنسی

اطلاعات مطب اشرفی اصفهانی

آدرس:

تهران، پونک ، اشرفی اصفهانی ، بالاتر از میدان پونک ، نبش شمالی بلوار امام حسن ، ساختمان بانک پاسارگاد ، پلاک 333 ، طبقه سوم واحد 8

تلفن:02144620035

افتخارات

عضو انجمن دندانپزشکان آمریکا

مسترشیب لیزر از دانشگاه آخن آلمان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم احمد آخوندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم احمد آخوندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر مریم احمد آخوندی
دکتر مریم احمد آخوندی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم احمد آخوندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم احمد آخوندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم احمد آخوندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم احمد آخوندی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم احمد آخوندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم احمد آخوندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم احمد آخوندی کجا است؟
دکترمریم احمد آخوندی مطب اشرفی اصفهانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم احمد آخوندی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم احمد آخوندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم احمد آخوندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم احمد آخوندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم احمد آخوندی متخصص دندانپزشک و ارتودنسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم احمد آخوندی چه زمانی است؟
دکتر مریم احمد آخوندی از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم احمد آخوندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم احمد آخوندی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم احمد آخوندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم احمد آخوندی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم احمد آخوندیدکترمریم احمد آخوندی dr maryam ahmad akhondi از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر مریم احمد آخوندی در تهران، پونک ، اشرفی اصفهانی ، بالاتر از میدان پونک ، نبش شمالی بلوار امام حسن ، ساختمان بانک پاسارگاد ، پلاک 333 ، طبقه سوم واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم احمد آخوندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144620035 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم احمد آخوندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم احمد آخوندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم احمد آخوندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم احمد آخوندی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم احمد آخوندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.