%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

کد نظام پزشکی

111199

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات
 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان شیخ بهائی جنوبی

آدرس:

تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهائی جنوبی، نبش بن بست اعظم، پلاک2، واحد3

تلفن:02186053749

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی نیکوبخت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی نیکوبخت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شیخ بهائی جنوبی
دکتر مهدی نیکوبخت
دکتر مهدی نیکوبخت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی نیکوبخت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی نیکوبخت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی نیکوبخت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی نیکوبخت چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی نیکوبخت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی نیکوبخت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی نیکوبخت کجا است؟
دکترمهدی نیکوبخت مطب خیابان شیخ بهائی جنوبی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی نیکوبخت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی نیکوبخت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی نیکوبخت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی نیکوبخت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی نیکوبخت متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات و جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی نیکوبخت چه زمانی است؟
دکتر مهدی نیکوبخت از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی نیکوبخت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی نیکوبخت چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مهدی نیکوبخت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی نیکوبخت 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی نیکوبختدکترمهدی نیکوبخت dr mahdi nikou bakht از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر مهدی نیکوبخت در تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهائی جنوبی، نبش بن بست اعظم، پلاک2، واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی نیکوبخت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186053749 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی نیکوبخت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی نیکوبخت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی نیکوبخت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی نیکوبخت متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی نیکوبخت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.