کد نظام پزشکی

۱۱۴۹۸۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، جنب ایستگاه مترو شریعتی، نبش خیابان مینا، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه4، واحد3

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر کامیار اژدری
دکتر کامیار اژدری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کامیار اژدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کامیار اژدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کامیار اژدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کامیار اژدری چقدر است؟
هزینه ویزیت کامیار اژدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامیار اژدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کامیار اژدری کجا است؟
دکتر کامیار اژدری 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کامیار اژدری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کامیار اژدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کامیار اژدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کامیار اژدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کامیار اژدری متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کامیار اژدری چه زمانی است؟
دکتر کامیار اژدری از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کامیار اژدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کامیار اژدری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر کامیار اژدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کامیار اژدری 0 از 5 است.

درباره دکتر کامیار اژدری

دکتر کامیار اژدری dr kamiyar azhdari از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر کامیار اژدری در تهران، خیابان شریعتی، جنب ایستگاه مترو شریعتی، نبش خیابان مینا، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه4، واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کامیار اژدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122925183 ، 02122925184 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کامیار اژدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کامیار اژدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کامیار اژدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کامیار اژدری تخصص جراحی عمومی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کامیار اژدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.