دکتر ایمان محمدی

دکتر ایمان محمدی

تخصص گوش، حلق و بینی

اهواز

کد نظام پزشکی

148932
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس،خیابان پهلوان شرقی،مجتمع پزشکی جام جم طبقه 13

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ایمان محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ایمان محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک عالی و خوش برخوردی بودن

شنبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوش اخلاق, دارای دیدگاه خوب و ایده آلی هستند.

مظلومی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر محمدی انسانی فوق العاده هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی عالی هستن،تو اهواز که رو دست ندارن و به نظرم در آینده نزدیک در سطح کشور حرف هایی زیادی برای گفتن دارن.

محمد رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن با بررسی هایی که انجام دادن نگرانیم برطرف شد.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ایمان محمدی
نوبت مطب کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کیانپارس،خیابان پهلوان شرقی،مجتمع پزشکی جام جم طبقه 13
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایمان محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایمان محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایمان محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایمان محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت ایمان محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایمان محمدی کجا است؟
دکتر ایمان محمدی 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ایمان محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر ایمان محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایمان محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایمان محمدی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایمان محمدی چه زمانی است؟
دکتر ایمان محمدی از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایمان محمدی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر ایمان محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایمان محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر ایمان محمدیدکتر ایمان محمدی dr iman mohammadi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اهواز هستند. مطب دکتر ایمان محمدی در اهواز، کیانپارس،خیابان پهلوان شرقی،مجتمع پزشکی جام جم طبقه 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایمان محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06191011046 ، 09030231413 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایمان محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایمان محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایمان محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایمان محمدی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایمان محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.