دکتر حمیدرضا عزیزالهی

دکتر حمیدرضا عزیزالهی

تخصص کودکان و نوزادان

تبریز

کد نظام پزشکی

۵۴۲۰۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان امام دوست

آدرس:

تبریز، خیابان امام دوست، بالاتر از داروخانه شبانه روزی آذرآبادگان، پلاک37، طبقه1

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا عزیزالهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امام دوست
دکتر حمیدرضا عزیزالهی
دکتر حمیدرضا عزیزالهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا عزیزالهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا عزیزالهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا عزیزالهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا عزیزالهی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا عزیزالهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا عزیزالهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا عزیزالهی کجا است؟
دکتر حمیدرضا عزیزالهی 1 مطب در مطب خیابان امام دوست دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمیدرضا عزیزالهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا عزیزالهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا عزیزالهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا عزیزالهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا عزیزالهی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا عزیزالهی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا عزیزالهی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا عزیزالهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا عزیزالهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمیدرضا عزیزالهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا عزیزالهی 0 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا عزیزالهیدکتر حمیدرضا عزیزالهی dr hamid reza aziz ollahi از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر حمیدرضا عزیزالهی در تبریز، خیابان امام دوست، بالاتر از داروخانه شبانه روزی آذرآبادگان، پلاک37، طبقه1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا عزیزالهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04132333225 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا عزیزالهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا عزیزالهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا عزیزالهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا عزیزالهی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا عزیزالهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.