آزیتا بوستانی

آزیتا بوستانی

کارشناس مامایی

تبریز

کد نظام پزشکی

م 7033

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب میدان انقلاب

آدرس:

تبریز، آخر همت آباد، میدان انقلاب (پل ارم)، روبه روی چلوکبابی سعید

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران آزیتا بوستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان انقلاب
آزیتا بوستانی
آزیتا بوستانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت آزیتا بوستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزیتا بوستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آزیتا بوستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت آزیتا بوستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت آزیتا بوستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آزیتا بوستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب آزیتا بوستانی کجا است؟
دکترآزیتا بوستانی مطب میدان انقلاب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب آزیتا بوستانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا آزیتا بوستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا بوستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
آزیتا بوستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزیتا بوستانی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد آزیتا بوستانی چه زمانی است؟
دکتر آزیتا بوستانی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل آزیتا بوستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از آزیتا بوستانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به آزیتا بوستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی آزیتا بوستانی 0 از 5 است.

درباره آزیتا بوستانیدکترآزیتا بوستانی azita boustani از دکترهای متخصص مامایی تبریز هستند. مطب آزیتا بوستانی در تبریز، آخر همت آباد، میدان انقلاب (پل ارم)، روبه روی چلوکبابی سعید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب آزیتا بوستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04132340410 ، 09144011194 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام آزیتا بوستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی آزیتا بوستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط آزیتا بوستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از آزیتا بوستانی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد آزیتا بوستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.