دکتر حامد فریدنیا

دکتر حامد فریدنیا

تخصص قلب و عروق

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۵۱۴۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، خیابان گلها، روبروی البسکو، ساختمان بنای ماندگار، واحد ۲۰۱

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حامد فریدنیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حامد فریدنیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۹ کاربر)

%۱۰۰
۱۹ کاربر از ۱۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر حامد فریدنیا، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر حامد فریدنیا
دکتر حامد فریدنیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد فریدنیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد فریدنیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد فریدنیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد فریدنیا چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد فریدنیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد فریدنیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد فریدنیا کجا است؟
دکتر حامد فریدنیا 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حامد فریدنیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حامد فریدنیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد فریدنیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد فریدنیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد فریدنیا متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد فریدنیا چه زمانی است؟
دکتر حامد فریدنیا از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد فریدنیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد فریدنیا چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر حامد فریدنیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد فریدنیا 5 از 5 است.

درباره دکتر حامد فریدنیادکتر حامد فریدنیا dr hamed farid nia از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق کرج هستند. مطب دکتر حامد فریدنیا در کرج، چهارراه طالقانی، خیابان گلها، روبروی البسکو، ساختمان بنای ماندگار، واحد ۲۰۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد فریدنیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632247264 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد فریدنیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد فریدنیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد فریدنیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد فریدنیا تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد فریدنیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.