دکتر فاطمه عشقی کاشان

دکتر فاطمه عشقی کاشان

دکترای روانشناسی

اصفهان

کد نظام پزشکی

ر-32037
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی (کلینیک راه عشق)

آدرس:

اصفهان، خیابان شریعتی شرقی، روبروی اورژانس، بن بست کسائی، (کلینیک راه عشق)

تلفن:03136243360

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان
 • کارمندان دولت
 • روستاییان
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه عشقی کاشان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه عشقی کاشان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صفورا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دلسوز همدل ومهربان،چیزی که در اکثر مشاوران نیست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه عشقی کاشان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه عشقی کاشان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه عشقی کاشان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه عشقی کاشان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه عشقی کاشان چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه عشقی کاشان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عشقی کاشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه عشقی کاشان کجا است؟
دکتر فاطمه عشقی کاشان 1 مطب در مطب خیابان شریعتی (کلینیک راه عشق) دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه عشقی کاشان را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه عشقی کاشان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عشقی کاشان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه عشقی کاشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه عشقی کاشان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه عشقی کاشان چه زمانی است؟
دکتر فاطمه عشقی کاشان از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عشقی کاشان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه عشقی کاشان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فاطمه عشقی کاشان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه عشقی کاشان 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه عشقی کاشاندکتر فاطمه عشقی کاشان dr fatemeh eshghi kashan از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر فاطمه عشقی کاشان در اصفهان، خیابان شریعتی شرقی، روبروی اورژانس، بن بست کسائی، (کلینیک راه عشق) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه عشقی کاشان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136243360 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه عشقی کاشان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه عشقی کاشان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه عشقی کاشان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه عشقی کاشان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه عشقی کاشان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.