دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر غلامرضا دانشور

دکتر غلامرضا دانشور

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

59521

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب سی متری سینما سعدی

آدرس:

شیراز، سی متری سینما سعدی، نبش کوچه14

تلفن:07132306298

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا دانشور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا دانشور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سی متری سینما سعدی
شیراز - شیراز، سی متری سینما سعدی، نبش کوچه14


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا دانشور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا دانشور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا دانشور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا دانشور چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا دانشور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا دانشور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا دانشور کجا است؟
دکتر غلامرضا دانشور 1 مطب در مطب سی متری سینما سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا دانشور را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا دانشور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا دانشور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا دانشور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا دانشور متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا دانشور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا دانشور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا دانشور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا دانشور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامرضا دانشور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا دانشور 0 از 5 است.
درباره دکتر غلامرضا دانشور


دکتر غلامرضا دانشور dr gholam reza daneshvar از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر غلامرضا دانشور در شیراز، سی متری سینما سعدی، نبش کوچه14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا دانشور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132306298 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا دانشور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا دانشور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا دانشور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا دانشور متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا دانشور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.