دکتر فاطمه خطاوی

دکتر فاطمه خطاوی

تخصص چشم پزشکی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

167048

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان مدرس

آدرس:

اصفهان، خیابان مدرس، بالاتراز بیمارستان فیض، مجتمع رز

تلفن:03134470005

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه خطاوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه خطاوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان مدرس
دکتر فاطمه خطاوی
دکتر فاطمه خطاوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه خطاوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه خطاوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه خطاوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه خطاوی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه خطاوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خطاوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه خطاوی کجا است؟
دکترفاطمه خطاوی مطب خیابان مدرس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه خطاوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه خطاوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خطاوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه خطاوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه خطاوی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه خطاوی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه خطاوی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خطاوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه خطاوی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر فاطمه خطاوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه خطاوی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه خطاویدکترفاطمه خطاوی dr fatemeh khatavi از دکترهای متخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر فاطمه خطاوی در اصفهان، خیابان مدرس، بالاتراز بیمارستان فیض، مجتمع رز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه خطاوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03134470005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه خطاوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه خطاوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه خطاوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه خطاوی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه خطاوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.