دکتر فاطمه قائدی

دکتر فاطمه قائدی

دکترای روانشناسی

دکترای روانشناسی بالینی
شیراز - تهران

کد نظام پزشکی

8283
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان ADHD - بیش فعالی - اختلالات اضطرابی - مدیریت استرس - افسردگی - پنیک - اضطراب اجتماعی - مشاوره ازدواج - مشاوره طلاق - زوج درمانی

آزمون های روانشناسی - روانسنجی
مدرس دانشگاه- عضو انجمن روانشناسان امریکا- پروانه تخصصی از نظام روانشناسی ایران- نویسنده و مولف - برگزیده بیش از پنجاه کنگره بین المللی و کشوری - دارای مدرک کورس های متعدد از امریکا - دکترای روانشناسی بالینی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب فرهنگشهر

آدرس:

شیراز، فرهنگشهر ( برای اطلاع از ادرس دقیق مرکز مشاوره تماس بگیرید)

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی ( برای اطلاع از ادرس دقیق مرکز مشاوره تماس بگیرید)

خدمات

Ad
تبلیغات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه قائدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه قائدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند.

سوسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پیشنهاد میشود

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار صمیمی و حرفه ای و راهکار های عالی👌🏽

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین و صبورترین تراپیستی که من رفتم کسی که تو رو تشویق به حرف زدن میکنه و باعث میشه تو منتظر جلسه بعد باشی من واقعا پیشنهاد میکنم برید❤️

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه قائدی
نوبت مطب فرهنگشهر
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، فرهنگشهر ( برای اطلاع از ادرس دقیق مرکز مشاوره تماس بگیرید)
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 19 مهر ساعت 17:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی ( برای اطلاع از ادرس دقیق مرکز مشاوره تماس بگیرید)

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
30 دقیقه گفتگو300,000 تومان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 10 مهر ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه قائدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه قائدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه قائدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه قائدی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه قائدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قائدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه قائدی کجا است؟
دکتر فاطمه قائدی 2 مطب در مطب فرهنگشهر و مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه قائدی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه قائدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قائدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه قائدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه قائدی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه قائدی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه قائدی از روز دوشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قائدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه قائدی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر فاطمه قائدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه قائدی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه قائدیدکتر فاطمه قائدی dr fateme ghaedi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه قائدی در تهران، خیابان شریعتی ( برای اطلاع از ادرس دقیق مرکز مشاوره تماس بگیرید) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه قائدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166563920 , 09190814538 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه قائدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه قائدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه قائدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه قائدی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه قائدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.