دکتر فرناز صفا

دکتر فرناز صفا

تخصص داخلی

کرمان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۸۱۱۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، خیابان استقلال، روبروی بیمارستان سیدالشهدا، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه چهارم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرناز صفا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرناز صفا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان استقلال
دکتر فرناز صفا
دکتر فرناز صفا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرناز صفا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرناز صفا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرناز صفا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرناز صفا چقدر است؟
هزینه ویزیت فرناز صفا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز صفا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرناز صفا کجا است؟
دکتر فرناز صفا 1 مطب در مطب خیابان استقلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرناز صفا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرناز صفا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز صفا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرناز صفا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرناز صفا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرناز صفا چه زمانی است؟
دکتر فرناز صفا از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز صفا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرناز صفا چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر فرناز صفا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرناز صفا 5 از 5 است.

درباره دکتر فرناز صفادکتر فرناز صفا dr farnaz safa از دکترهای متخصص تخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر فرناز صفا در کرمان، خیابان استقلال، روبروی بیمارستان سیدالشهدا، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرناز صفا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432478567 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرناز صفا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرناز صفا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرناز صفا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرناز صفا تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرناز صفا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.