کد نظام پزشکی

158307

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان شهرآرا

آدرس:

تهران، خیابان شهرآرا، نرسیده به اداره گذرنامه، نبش خیابان سیزدهم، پلاک 141، مجتمع پزشکان دانش

تلفن:02166122752

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • روستاییان
  • سلامت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فائزه گوهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شهرآرا
دکتر فائزه گوهری
دکتر فائزه گوهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فائزه گوهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فائزه گوهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فائزه گوهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فائزه گوهری چقدر است؟
هزینه ویزیت فائزه گوهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه گوهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فائزه گوهری کجا است؟
دکترفائزه گوهری مطب خیابان شهرآرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فائزه گوهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فائزه گوهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه گوهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فائزه گوهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فائزه گوهری متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فائزه گوهری چه زمانی است؟
دکتر فائزه گوهری از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه گوهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فائزه گوهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فائزه گوهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فائزه گوهری 0 از 5 است.

درباره دکتر فائزه گوهریدکترفائزه گوهری dr faeze gohari از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر فائزه گوهری در تهران، خیابان شهرآرا، نرسیده به اداره گذرنامه، نبش خیابان سیزدهم، پلاک 141، مجتمع پزشکان دانش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فائزه گوهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166122752 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فائزه گوهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فائزه گوهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فائزه گوهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فائزه گوهری متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فائزه گوهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.