دکتر الهه ظاهری

دکتر الهه ظاهری

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

8564

درباره‌پزشک

درمان اختلالات بالینی افسردگی،اضطراب،وسواس،رضایتمندی از زندگی ومشکلات فردی،زوج درمانی، خانواده درمانی،مشکلات رفتاری کودک و نوجوان.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب سه راه سلیمانیه

آدرس:

تهران، سه راه سلیمانیه، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه مشایخی، پلاک 599، طبقه 4، واحد 13

تلفن:02133252780

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، چهاراه مفتح، ضلع شمال غربی ایستگاه مترو مفتح، پلاک 181، طبقه 2، واحد 8، کلینیک دولت شاهی

تلفن:02188544236

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه ظاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهه ظاهری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه ظاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه ظاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه ظاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه ظاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه ظاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه ظاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه ظاهری کجا است؟
دکتر الهه ظاهری 2 مطب در مطب سه راه سلیمانیه و مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهه ظاهری را ببینید.
+
آیا دکتر الهه ظاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه ظاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه ظاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه ظاهری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه ظاهری چه زمانی است؟
دکتر الهه ظاهری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه ظاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه ظاهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الهه ظاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه ظاهری 0 از 5 است.

درباره دکتر الهه ظاهریدکتر الهه ظاهری dr elaheh zaheri از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر الهه ظاهری در تهران،ایستگاه مترو پیروزی،نرسیده به سه راه سلیمانیه،ساختمان بانک قوامین،پلاک 716،واحد 8،طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه ظاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133330690 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه ظاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه ظاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه ظاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه ظاهری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه ظاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.