دکتر داریوش ریزه وند

دکتر داریوش ریزه وند

پزشک عمومی

طب سوزنی
تهران
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

طب سوزنی

کد نظام پزشکی

36039

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب تهرانسر

آدرس:

تهران، تهرانسر، شاهد غربی، جنب مرکز تجاری تهرانسر، پلاک 342، طبقه 1، واحد 6

تلفن:02144537575

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داریوش ریزه وند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داریوش ریزه وند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر داریوش ریزه وند، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر داریوش ریزه وند
دکتر داریوش ریزه وند

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داریوش ریزه وند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داریوش ریزه وند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داریوش ریزه وند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داریوش ریزه وند چقدر است؟
هزینه ویزیت داریوش ریزه وند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش ریزه وند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داریوش ریزه وند کجا است؟
دکترداریوش ریزه وند مطب تهرانسر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر داریوش ریزه وند، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر داریوش ریزه وند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش ریزه وند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داریوش ریزه وند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داریوش ریزه وند متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داریوش ریزه وند چه زمانی است؟
دکتر داریوش ریزه وند از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش ریزه وند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داریوش ریزه وند چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر داریوش ریزه وند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داریوش ریزه وند 5 از 5 است.

درباره دکتر داریوش ریزه ونددکترداریوش ریزه وند dr darioush rizahvand از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر داریوش ریزه وند در تهران، تهرانسر، شاهد غربی، جنب مرکز تجاری تهرانسر، پلاک 342، طبقه 1، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داریوش ریزه وند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144537575 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داریوش ریزه وند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داریوش ریزه وند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داریوش ریزه وند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داریوش ریزه وند متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داریوش ریزه وند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.