کد نظام پزشکی

115457

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد، طبقه پنجم کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران آرش مجدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سعادت آباد
آرش مجدزاده
آرش مجدزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت آرش مجدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرش مجدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آرش مجدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت آرش مجدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت آرش مجدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آرش مجدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب آرش مجدزاده کجا است؟
دکترآرش مجدزاده مطب سعادت آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب آرش مجدزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا آرش مجدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرش مجدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
آرش مجدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرش مجدزاده متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد آرش مجدزاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آرش مجدزاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل آرش مجدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از آرش مجدزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به آرش مجدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی آرش مجدزاده 0 از 5 است.

درباره آرش مجدزادهدکترآرش مجدزاده dr arash majd zadeh از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب آرش مجدزاده در تهران، سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد، طبقه پنجم کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب آرش مجدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122388301-09353883013-09353883011-02122388302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام آرش مجدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی آرش مجدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط آرش مجدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از آرش مجدزاده متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد آرش مجدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.