دکتر آرش بابایی

دکتر آرش بابایی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

122347

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان فاطمی

آدرس:

تهران، تقاطع خیابان فاطمی و ولیعصر، روبروی مترو جهاد، ساختمان شماره یک (ساختمان سفید جنب پل عابر پیاده) طبقه 2، واحد 41

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرش بابایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آرش باباییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرش بابایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرش بابایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرش بابایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرش بابایی چقدر است؟
هزینه ویزیت آرش بابایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش بابایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرش بابایی کجا است؟
دکتر آرش بابایی 1 مطب در مطب خیابان فاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرش بابایی را ببینید.
+
آیا دکتر آرش بابایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرش بابایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرش بابایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرش بابایی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرش بابایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آرش بابایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش بابایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرش بابایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آرش بابایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرش بابایی 0 از 5 است.

درباره دکتر آرش باباییدکتر آرش بابایی dr arash babaie از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر آرش بابایی در تهران، تقاطع خیابان فاطمی و ولیعصر، روبروی مترو جهاد، ساختمان شماره یک (ساختمان سفید جنب پل عابر پیاده) طبقه 2، واحد 41 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرش بابایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188953525,02188958991,09101997917 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرش بابایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرش بابایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرش بابایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرش بابایی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرش بابایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.