دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر امیرجعفر مدیرگلستان

دکتر امیرجعفر مدیرگلستان

تخصص جراحی عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

93158
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوکB، طبقه2، واحد210

تلفن:03132240833

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرجعفر مدیرگلستان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرجعفر مدیرگلستان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوش اخلاق و پخته....

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دکتر خوب و بااخلاقی هستند

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی ،دلسوز،پیگیر بیمار،متعهد ،خوش برخورد،متواضع خلاصه بهترین دکتر باوسواس زیاد این دکتر رو پیداکردم جراحی سرطان روده بود عالی به همه پیشنهاد میکنم بهترین درزمینه تخصص خودشون هستند.

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و متعهد

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی و مسلط به کار

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیرجعفر مدیرگلستان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان آمادگاه
اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوکB، طبقه2، واحد210


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرجعفر مدیرگلستان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرجعفر مدیرگلستان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرجعفر مدیرگلستان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرجعفر مدیرگلستان چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرجعفر مدیرگلستان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرجعفر مدیرگلستان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرجعفر مدیرگلستان کجا است؟
دکتر امیرجعفر مدیرگلستان 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرجعفر مدیرگلستان را ببینید.
+
آیا دکتر امیرجعفر مدیرگلستان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرجعفر مدیرگلستان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرجعفر مدیرگلستان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرجعفر مدیرگلستان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرجعفر مدیرگلستان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیرجعفر مدیرگلستان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرجعفر مدیرگلستان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرجعفر مدیرگلستان چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر امیرجعفر مدیرگلستان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرجعفر مدیرگلستان 5 از 5 است.
درباره دکتر امیرجعفر مدیرگلستان


دکتر امیرجعفر مدیرگلستان dr amir jafar modir golestan از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر امیرجعفر مدیرگلستان در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوکB، طبقه2، واحد210 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرجعفر مدیرگلستان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240833 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرجعفر مدیرگلستان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرجعفر مدیرگلستان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرجعفر مدیرگلستان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرجعفر مدیرگلستان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرجعفر مدیرگلستان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.