کد نظام پزشکی

۹۶۲۰-ت

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، ميدان انقلاب اسلامی، بلوار كشاورز، ساختمان پزشكان

بیمه های طرف قرارداد

  • پزشک خانواده
  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران بهاره اتحادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
بهاره اتحادی
بهاره اتحادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت بهاره اتحادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهاره اتحادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد بهاره اتحادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت بهاره اتحادی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهاره اتحادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل بهاره اتحادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب بهاره اتحادی کجا است؟
دکتر بهاره اتحادی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب بهاره اتحادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا بهاره اتحادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره اتحادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
بهاره اتحادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهاره اتحادی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد بهاره اتحادی چه زمانی است؟
دکتر بهاره اتحادی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل بهاره اتحادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از بهاره اتحادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به بهاره اتحادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی بهاره اتحادی 0 از 5 است.

درباره بهاره اتحادیبهاره اتحادی bahareh etthadi از دکترهای متخصص تخصص تغذیه تهران هستند. مطب بهاره اتحادی در تهران، ميدان انقلاب اسلامی، بلوار كشاورز، ساختمان پزشكان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب بهاره اتحادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09309683833 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام بهاره اتحادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی بهاره اتحادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط بهاره اتحادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از بهاره اتحادی تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد بهاره اتحادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.