درباره‌پزشک

درمان واریس با لیزر و اسکلروتراپی 

تنگی های کاروتید

انوریسمها و بیماریهای آئورت 

آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی عروق محیطی

درمان زخم پای دیابتی 

تعبیه دسترسی های دیالیز 

جراحی بدشکلی های عروقی مادر زادی

تعبیه پورت شیمی درمانی 

انسداد عروقی

حوادث عروقی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ جراحی عروق و تروما
  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان انقلاب

آدرس:

تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به چهارراه ولیعصر ، خیابان شهید برادران مظفر جنوبی ، بیمارستان مدائن ، درمانگاه جراحی عروق

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی قطفان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی قطفان
نوبت مطب خیابان انقلاب
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به چهارراه ولیعصر ، خیابان شهید برادران مظفر جنوبی ، بیمارستان مدائن ، درمانگاه جراحی عروق
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی قطفان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی قطفان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی قطفان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی قطفان چقدر است؟
هزینه ویزیت علی قطفان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی قطفان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی قطفان کجا است؟
دکتر علی قطفان 1 مطب در مطب خیابان انقلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی قطفان را ببینید.
+
آیا دکتر علی قطفان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی قطفان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی قطفان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی قطفان متخصص جراحی عروق و تروما و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی قطفان چه زمانی است؟
دکتر علی قطفان از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی قطفان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی قطفان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی قطفان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی قطفان 0 از 5 است.

درباره دکتر علی قطفاندکتر علی قطفان dr ali ghatfan از دکترهای متخصص جراحی عروق و تروما تهران هستند. مطب دکتر علی قطفان در تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به چهارراه ولیعصر ، خیابان شهید برادران مظفر جنوبی ، بیمارستان مدائن ، درمانگاه جراحی عروق واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی قطفان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09107259575 ، 02166956964 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی قطفان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی قطفان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی قطفان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی قطفان متخصص جراحی عروق و تروما نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عروق و تروما در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی قطفان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.