کد نظام پزشکی

۶۷۷۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص بیماری های روماتولوژی کودکان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرضا ملک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

مشاوره‌ی فعالی وجود ندارد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرضا ملک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرضا ملک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا ملک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا ملک چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرضا ملک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا ملک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرضا ملک کجا است؟
دکتر عبدالرضا ملک در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر عبدالرضا ملک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا ملک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرضا ملک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرضا ملک متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های روماتولوژی کودکان هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرضا ملک چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا ملک تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا ملک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرضا ملک چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عبدالرضا ملک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرضا ملک 0 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرضا ملکدکتر عبدالرضا ملک dr abdol reza malek از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر عبدالرضا ملک در مشهد، خیابان ابن سینا، مقابل سه راه ادبیات، نبش ابن سینا 2/3، ساختمان 46، بلوک 2، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرضا ملک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138455805 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرضا ملک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرضا ملک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرضا ملک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرضا ملک تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرضا ملک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.