تخصص و فوق تخصص
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای مشاوره آنلاین
  4. دکترهای مشاوره متنی
  5. دکترهای مشاوره متنی مشاوره دارویی

مشاوره متنی با بهترین دکترهای مشاوره دارویی

ترتیب نمایش
دکتر شکیبا کلاهدوز

دکتر شکیبا کلاهدوز

پزشک مشاوره دارویی
داروساز
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
دکتر ساناز صالحی

دکتر ساناز صالحی

پزشک مشاوره دارویی
داروساز
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
دکتر الناز عزیزی

دکتر الناز عزیزی

پزشک مشاوره دارویی
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
دکتر زهرا خدابخش

دکتر زهرا خدابخش

پزشک مشاوره دارویی
نوبت‌دهی مطب
دکتر احسان ضمیری

دکتر احسان ضمیری

پزشک مشاوره دارویی
نوبت‌دهی مطب
دکتر ایرج رازقی

دکتر ایرج رازقی

پزشک مشاوره دارویی
داروساز
نوبت‌دهی مطب
دکتر سپیده نوری

دکتر سپیده نوری

پزشک مشاوره دارویی
نوبت‌دهی مطب
دکتر زینب غلامی

دکتر زینب غلامی

پزشک مشاوره دارویی
داروساز
نوبت‌دهی مطب


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای مشاوره دارویی

دکترهای مشاوره دارویی چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر مشاوره دارویی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. مشاوره دارویی از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان مشاوره دارویی در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای مشاوره دارویی نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر مشاوره دارویی و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. مشاوره دارویی در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان مشاوره دارویی در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان مشاوره دارویی یک دکتر مشاوره دارویی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر مشاوره دارویی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای مشاوره دارویی (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای مشاوره دارویی ایران، می‌توانید به لیست دکترهای مشاوره دارویی در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای مشاوره دارویی نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای مشاوره دارویی در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای مشاوره دارویی در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای مشاوره دارویی در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای مشاوره دارویی که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در مشاوره دارویی را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در مشاوره دارویی به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای مشاوره دارویی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای مشاوره دارویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر مشاوره دارویی در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر مشاوره دارویی در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای مشاوره دارویی شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر مشاوره دارویی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای مشاوره دارویی می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر مشاوره دارویی در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای مشاوره دارویی را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای مشاوره دارویی در کلان شهرهای ایران:

دکتر مشاوره دارویی تهران
دکتر مشاوره دارویی شیراز
دکتر مشاوره دارویی اصفهان
دکتر مشاوره دارویی مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر مشاوره دارویی بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای مشاوره دارویی به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای مشاوره دارویی را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر مشاوره دارویی چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای مشاوره دارویی با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای مشاوره دارویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.