تخصص و فوق تخصص
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای مشاوره آنلاین
  4. دکترهای مشاوره متنی
  5. دکترهای مشاوره متنی طب سوزنی

مشاوره متنی با بهترین دکترهای طب سوزنی

ترتیب نمایش
دکتر مصطفی آزادی

دکتر مصطفی آزادی

پزشک طب سوزنی
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)
شیرازشیراز، خیابان قصرالدشت، رحمت آباد، نبش کوچه 35


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای طب سوزنی

دکترهای طب سوزنی چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر طب سوزنی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. طب سوزنی از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان طب سوزنی در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای طب سوزنی نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر طب سوزنی و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. طب سوزنی در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان طب سوزنی در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان طب سوزنی یک دکتر طب سوزنی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر طب سوزنی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای طب سوزنی (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای طب سوزنی ایران، می‌توانید به لیست دکترهای طب سوزنی در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای طب سوزنی نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای طب سوزنی در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای طب سوزنی در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای طب سوزنی در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای طب سوزنی که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در طب سوزنی را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در طب سوزنی به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای طب سوزنی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای طب سوزنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر طب سوزنی در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر طب سوزنی در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای طب سوزنی شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر طب سوزنی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای طب سوزنی می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر طب سوزنی در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای طب سوزنی را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای طب سوزنی در کلان شهرهای ایران:

دکتر طب سوزنی تهران
دکتر طب سوزنی شیراز
دکتر طب سوزنی اصفهان
دکتر طب سوزنی مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر طب سوزنی بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای طب سوزنی به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای طب سوزنی را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر طب سوزنی چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای طب سوزنی با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای طب سوزنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.