فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
دکترهای آماده مشاوره
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. مشاوره پزشکی آنلاین
  4. مشاوره پزشکی آنلاین درمان ریشه (اندودانتیکس)

مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) آنلاین در ایران

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر مسعود یاوری

دکتر مسعود یاوری

پزشک دندانپزشک / تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
جراح دندانپزشک زیبایی - متخصص جراحی و درمان ریشه دندان
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
تهران، خیابان آفریقا (جردن)، بالاتر از ظفر، روبرو پمپ بنزین، نبش خیابان بابک بهرامی، پلاک 136، کلینیک تخصصی دندانپزشکی آرین
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
امروز
دکتر مریم رضازاده سفیده

دکتر مریم رضازاده سفیده

تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)
خدمات: عفونت (آبسه) دندان، درمان ریشه دندان کودکان (پالپکتومی)، بلیچینگ دندان (سفید کردن دندان)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
تهران، میرداماد، حدفاصل مصدق(نفت جنوبی) و شمس تبریزی، ساختمان میلاد، پلاک 246، طبقه پنجم، واحد 27
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
امروز
دکتر سیده سارا نوابی

دکتر سیده سارا نوابی

تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)
مشاوره‌ تلفنی
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
امروز


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس)

دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. درمان ریشه (اندودانتیکس) از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان درمان ریشه (اندودانتیکس) در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. درمان ریشه (اندودانتیکس) در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان درمان ریشه (اندودانتیکس) در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان درمان ریشه (اندودانتیکس) یک دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) ایران، می‌توانید به لیست دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در درمان ریشه (اندودانتیکس) را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در درمان ریشه (اندودانتیکس) به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) در کلان شهرهای ایران:

دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) تهران
دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) شیراز
دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) اصفهان
دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

بهترین دکترهای درمان ریشه (اندودانتیکس) در ایران

دکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) اراکدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) ساریدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) تبریزدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) ارومیهدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) کرمانشاهدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) اهوازدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) شیرازدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) مشهددکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) اصفهاندکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) زاهداندکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) سنندجدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) همداندکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) شهرکرددکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) خرم آباددکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) ایلامدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) یاسوجدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) بوشهردکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) زنجاندکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) سمناندکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) یزددکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) بیرجنددکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) تهراندکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) اردبیلدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) قمدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) قزویندکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) گرگاندکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) بجنورددکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) کرجدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) کرماندکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) بندرعباسدکتر درمان ریشه (اندودانتیکس) رشت