فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر گفتاردرمانی
  4. دکترهای بوشهر
  5. دکتر گفتاردرمانی بوشهر

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای گفتاردرمانی در بوشهر

مرتب‌سازی بر اساس:
سبحان ظریفی

سبحان ظریفی

کارشناس گفتاردرمانی
5(8 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
بوشهر، خیابان شهید ماهینی، کوچه پژوهش 10، پلاک دوم
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
حمیدرضا زیارتی

حمیدرضا زیارتی

کارشناس گفتاردرمانی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
بوشهر، چهارراه تالار پارچه (بیت المقدس)، کوچه تلاش 2، سمت راست، مرکز آموزشی توانبخشی مهر صفیه
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 30 تیر
راضیه بسنده

راضیه بسنده

کارشناس گفتاردرمانی
نوبت‌دهی مطب
بوشهر، خیابان سنگی، خیابان پل پوردرویش(فردوسی)، روبه روی فروشگاه شیک نو، کلینیک توانبخشی آوان
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
مجتبی مهرآوران

مجتبی مهرآوران

کارشناس گفتاردرمانی
نوبت‌دهی مطب
بوشهر، چهارراه تالار پارچه (بیت المقدس)، کوچه تلاش 2، سمت راست، مرکز آموزشی توانبخشی مهر صفیه
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
فاطمه منصوری

فاطمه منصوری

کارشناس گفتاردرمانی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
بوشهر، خیابان باهنر، نیلوفر 12، پلاک 11


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای گفتاردرمانی در بوشهر

دکترهای گفتاردرمانی در بوشهر چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر گفتاردرمانی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. گفتاردرمانی در بوشهر از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان گفتاردرمانی در بوشهر در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای گفتاردرمانی در بوشهر نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر گفتاردرمانی در بوشهر و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. گفتاردرمانی در بوشهر در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان گفتاردرمانی در بوشهر در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب بوشهر است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان گفتاردرمانی در بوشهر یک دکتر گفتاردرمانی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر گفتاردرمانی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای گفتاردرمانی (متخصص و فوق تخصص) در بوشهر

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای گفتاردرمانی در بوشهر ، می توانید به لیست دکترهای گفتاردرمانی در بوشهر در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای گفتاردرمانی در بوشهر نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای گفتاردرمانی در بوشهر توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای گفتاردرمانی در بوشهر نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای گفتاردرمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر گفتاردرمانی بوشهر در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر گفتاردرمانی بوشهر در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای گفتاردرمانی در بوشهر شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر گفتاردرمانی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر گفتاردرمانی در بوشهر می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای گفتاردرمانی بوشهر بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر گفتاردرمانی در بوشهر به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای گفتاردرمانی بوشهر را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر گفتاردرمانی در بوشهر چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر گفتاردرمانی در بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای گفتاردرمانی بوشهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر گفتاردرمانی در بوشهر با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر گفتاردرمانی در بوشهر و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر گفتاردرمانی در بوشهر استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در بوشهر

دکتر زنان بوشهردکتر عمومی بوشهردکتر متخصص داخلی بوشهردکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) بوشهردکتر روانشناس بوشهردکتر دندانپزشک بوشهردکتر جراحی عمومی بوشهردکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بوشهردکتر قلب بوشهردکتر متخصص ارتوپد بوشهردکتر متخصص چشم پزشک بوشهردکتر متخصص گوش و حلق و بینی بوشهردکتر متخصص تغذیه بوشهردکتر متخصص اورولوژی بوشهردکتر پوست بوشهرمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بوشهرجراح مغز و اعصاب بوشهردکتر متخصص بیماری های عفونی بوشهردکتر متخصص گوارش و کبد بوشهرمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی بوشهردکتر بینایی سنجی بوشهردکتر متخصص غدد بوشهرمتخصص فیزیوتراپی بوشهرمتخصص شنوایی سنجی بوشهردکتر متخصص ریه بوشهرمتخصص روماتولوژی بوشهردکتر جراح پلاستیک بوشهردکتر متخصص آسم و آلرژی بوشهردکتر متخصص خون و سرطان شناسی بوشهردکتر متخصص کلیه بزرگسالان بوشهردکتر متخصص غدد کودکان بوشهردکتر متخصص کایروپراکتیک بوشهردکتر مامایی بوشهرمتخصص رادیوتراپیست بوشهرمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی بوشهردکتر مشاور دارویی بوشهردکتر متخصص ژنتیک پزشکی بوشهردکتر متخصص طب سنتی بوشهردکتر متخصص درد بوشهر