فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر جراحی شانه و آرنج

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر امیررضا صادقی فر

دکتر امیررضا صادقی فر

تخصص ارتوپدی / فلوشیپ جراحی شانه و آرنج
4.8(186 نظر)
95٪پیشنهاد کاربران
8382نوبت موفق در دکترتو
خدمات: جراحی زانو، جراحی ستون فقرات، جراحی شانه، کتف و آرنج
نوبت‌دهی مطب
کرمان، بلوار جهاد، قبل از کوچه 7، مجتمع باران، طبقه 4
اولین نوبت آزاد مطب:
دوشنبه 1 مرداد
دکتر علیرضا فرهمندی

دکتر علیرضا فرهمندی

تخصص ارتوپدی / فلوشیپ جراحی شانه و آرنج
4.5(76 نظر)
90٪پیشنهاد کاربران
1292نوبت موفق در دکترتو
خدمات: جراحی شانه، کتف و آرنج
نوبت‌دهی مطب
تهران، شیخ بهایی جنوبی ،پایین تر از پل حکیم ،بلوار ازادگان ،نبش خیابان 21 ،پلاک 43
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 6 تیر
دکتر حسن درتاج

دکتر حسن درتاج

تخصص ارتوپدی / فلوشیپ جراحی شانه و آرنج
164نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
تهران، خیابان شریعتی ، خیابان دستگردی(ظفر)، ساختمان پزشکان حکیم ،پلاک 34، واحد 12،
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر امیر سبحانی

دکتر امیر سبحانی

تخصص ارتوپدی / فلوشیپ جراحی شانه و آرنج
5(4 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
خدمات: درد آرنج، آرتروسکوپی مچ دست، درد مفاصل، جراحی شانه، کتف و آرنج
نوبت‌دهی مطب
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، کوچه تلاش، ساختمان تلاش، طبقه 4، کلینیک نوا


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی شانه و آرنج

دکترهای جراحی شانه و آرنج چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی شانه و آرنج و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. جراحی شانه و آرنج از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی شانه و آرنج در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر جراحی شانه و آرنج و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی شانه و آرنج در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی شانه و آرنج در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی شانه و آرنج یک دکتر جراحی شانه و آرنج خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی شانه و آرنج خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج ایران، می‌توانید به لیست دکترهای جراحی شانه و آرنج در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای جراحی شانه و آرنج که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در جراحی شانه و آرنج را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در جراحی شانه و آرنج به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی شانه و آرنج نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی شانه و آرنج مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی شانه و آرنج در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی شانه و آرنج در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی شانه و آرنج شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی شانه و آرنج خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای جراحی شانه و آرنج می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر جراحی شانه و آرنج در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج در کلان شهرهای ایران:

دکتر جراحی شانه و آرنج تهران
دکتر جراحی شانه و آرنج شیراز
دکتر جراحی شانه و آرنج اصفهان
دکتر جراحی شانه و آرنج مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر جراحی شانه و آرنج بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای جراحی شانه و آرنج به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی شانه و آرنج را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی شانه و آرنج چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای جراحی شانه و آرنج با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی شانه و آرنج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج در ایران

دکتر جراحی شانه و آرنج اراکدکتر جراحی شانه و آرنج ساریدکتر جراحی شانه و آرنج تبریزدکتر جراحی شانه و آرنج ارومیهدکتر جراحی شانه و آرنج کرمانشاهدکتر جراحی شانه و آرنج اهوازدکتر جراحی شانه و آرنج شیرازدکتر جراحی شانه و آرنج مشهددکتر جراحی شانه و آرنج اصفهاندکتر جراحی شانه و آرنج زاهداندکتر جراحی شانه و آرنج سنندجدکتر جراحی شانه و آرنج همداندکتر جراحی شانه و آرنج شهرکرددکتر جراحی شانه و آرنج خرم آباددکتر جراحی شانه و آرنج ایلامدکتر جراحی شانه و آرنج یاسوجدکتر جراحی شانه و آرنج بوشهردکتر جراحی شانه و آرنج زنجاندکتر جراحی شانه و آرنج سمناندکتر جراحی شانه و آرنج یزددکتر جراحی شانه و آرنج بیرجنددکتر جراحی شانه و آرنج تهراندکتر جراحی شانه و آرنج اردبیلدکتر جراحی شانه و آرنج قمدکتر جراحی شانه و آرنج قزویندکتر جراحی شانه و آرنج گرگاندکتر جراحی شانه و آرنج بجنورددکتر جراحی شانه و آرنج کرجدکتر جراحی شانه و آرنج کرماندکتر جراحی شانه و آرنج بندرعباسدکتر جراحی شانه و آرنج رشت