فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر کودکان و نوزادان
  4. دکترهای کرمانشاه
  5. دکتر کودکان و نوزادان کرمانشاه

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای کودکان و نوزادان در کرمانشاه

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر کیقباد قدیری

دکتر کیقباد قدیری

تخصص کودکان و نوزادان / فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان
4.9(136 نظر)
98٪پیشنهاد کاربران
2234نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان موید، برج آریا، طبقه دوم
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر هما بابایی

دکتر هما بابایی

تخصص کودکان و نوزادان / فوق تخصص طب نوزادی
5(108 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
2166نوبت موفق در دکترتو
پوشش دهی بیمهکمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان حاج محمدتقی اصفهانی، ساختمان پزشکان دی، طبقه پنجم
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر جعفر ضابطی فاضل

دکتر جعفر ضابطی فاضل

تخصص کودکان و نوزادان
5(11 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
171نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
کرمانشاه، میدان آزادی، مجتمع متخصصین آزادی، طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی رازی
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر جهانگیر صیادی

دکتر جهانگیر صیادی

تخصص کودکان و نوزادان
5(10 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
138نوبت موفق در دکترتو
پوشش دهی بیمه
نوبت‌دهی مطب
کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، بالاتر از مسجد حاج محمدتقی اصفهانی، مجتمع پزشکی دی، طبقه سوم
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر عبدالحسین رضانیا

دکتر عبدالحسین رضانیا

تخصص کودکان و نوزادان
5(7 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
98نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
کرمانشاه، خیابان حاج محمدتقی اصفهانی، روبه روی مسجد، طبقه فوقانی داروخانه دکتر محبی، ساختمان گل مریم، طبقه اول
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 17 مرداد
دکتر یگانه پاشاروش

دکتر یگانه پاشاروش

تخصص کودکان و نوزادان
5(6 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
99نوبت موفق در دکترتو
پوشش دهی بیمهکمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، روبه روی آزمایشگاه پارس، برج آریا، طبقه دوم
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 6 مرداد
دکتر محمدکریم ساعی

دکتر محمدکریم ساعی

تخصص کودکان و نوزادان
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
29نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
کرمانشاه، خیابان حاج محمدتقی اصفهانی، پارکینگ شهرداری، جنب مسجد، ساختمان مهرگان، طبقه دوم
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر محمدرضا توحیدی

دکتر محمدرضا توحیدی

تخصص کودکان و نوزادان
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
کرمانشاه، کلینیک فوق تخصصی بیمارستان محمد کرمانشاهی
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
پنج‌شنبه 4 مرداد
دکتر ماندانا ع قادری

دکتر ماندانا ع قادری

تخصص کودکان و نوزادان
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
نوبت‌دهی مطب
کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکی اجلالیه، طبقه 3
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر احمدرضا بیگلری

دکتر احمدرضا بیگلری

تخصص کودکان و نوزادان
پوشش دهی بیمه
نوبت‌دهی مطب
کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان حاج محمد تقی اصفهانی، روبه روی آزمایشگاه پارس، برج پزشکان آریا، طبقه دوم
دکتر بهروز نعیمی

دکتر بهروز نعیمی

تخصص کودکان و نوزادان
0(1 نظر)
22نوبت موفق در دکترتو
پوشش دهی بیمه
نوبت‌دهی مطب
کرمانشاه، خیابان مسکن، بعد از طلا فروشی، جنب بانک کشاورزی


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای کودکان و نوزادان در کرمانشاه

دکترهای کودکان و نوزادان در کرمانشاه چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر کودکان و نوزادان و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. کودکان و نوزادان در کرمانشاه از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان کودکان و نوزادان در کرمانشاه در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای کودکان و نوزادان در کرمانشاه نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر کودکان و نوزادان در کرمانشاه و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. کودکان و نوزادان در کرمانشاه در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان کودکان و نوزادان در کرمانشاه در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب کرمانشاه است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان کودکان و نوزادان در کرمانشاه یک دکتر کودکان و نوزادان خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر کودکان و نوزادان خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای کودکان و نوزادان (متخصص و فوق تخصص) در کرمانشاه

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای کودکان و نوزادان در کرمانشاه ، می توانید به لیست دکترهای کودکان و نوزادان در کرمانشاه در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای کودکان و نوزادان در کرمانشاه نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای کودکان و نوزادان در کرمانشاه توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای کودکان و نوزادان در کرمانشاه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای کودکان و نوزادان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر کودکان و نوزادان کرمانشاه در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر کودکان و نوزادان کرمانشاه در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای کودکان و نوزادان در کرمانشاه شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر کودکان و نوزادان خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر کودکان و نوزادان در کرمانشاه می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای کودکان و نوزادان کرمانشاه بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر کودکان و نوزادان در کرمانشاه به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای کودکان و نوزادان کرمانشاه را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر کودکان و نوزادان در کرمانشاه چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر کودکان و نوزادان در کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای کودکان و نوزادان کرمانشاه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر کودکان و نوزادان در کرمانشاه با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر کودکان و نوزادان در کرمانشاه و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر کودکان و نوزادان در کرمانشاه استفاده کنید

تخصص‌های مرتبط با کودکان و نوزادان

بیماری های قلب کودکانبیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)بیماری های عفونی کودکانطب نوزادیبیماری های گوارش و کبد کودکانبیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)بیماری های روماتولوژی کودکانبیماری های ریه کودکانبیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکانبیماری های قلب کودکان کرمانشاهبیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) کرمانشاهآسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) کرمانشاهبیماری های عفونی کودکان کرمانشاهطب نوزادی کرمانشاهبیماری های گوارش و کبد کودکان کرمانشاهبیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) کرمانشاهبیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) کرمانشاهبیماری های روماتولوژی کودکان کرمانشاهبیماری های ریه کودکان کرمانشاهبیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان کرمانشاه

بهترین دکترهای کودکان و نوزادان در ایران

دکتر کودکان و نوزادان اراکدکتر کودکان و نوزادان ساریدکتر کودکان و نوزادان تبریزدکتر کودکان و نوزادان ارومیهدکتر کودکان و نوزادان اهوازدکتر کودکان و نوزادان شیرازدکتر کودکان و نوزادان مشهددکتر کودکان و نوزادان اصفهاندکتر کودکان و نوزادان زاهداندکتر کودکان و نوزادان سنندجدکتر کودکان و نوزادان همداندکتر کودکان و نوزادان شهرکرددکتر کودکان و نوزادان خرم آباددکتر کودکان و نوزادان ایلامدکتر کودکان و نوزادان یاسوجدکتر کودکان و نوزادان بوشهردکتر کودکان و نوزادان زنجاندکتر کودکان و نوزادان سمناندکتر کودکان و نوزادان یزددکتر کودکان و نوزادان بیرجنددکتر کودکان و نوزادان تهراندکتر کودکان و نوزادان اردبیلدکتر کودکان و نوزادان قمدکتر کودکان و نوزادان قزویندکتر کودکان و نوزادان گرگاندکتر کودکان و نوزادان بجنورددکتر کودکان و نوزادان کرجدکتر کودکان و نوزادان کرماندکتر کودکان و نوزادان بندرعباسدکتر کودکان و نوزادان رشت

بهترین دکترهای متخصص در کرمانشاه

دکتر زنان کرمانشاهدکتر عمومی کرمانشاهدکتر متخصص داخلی کرمانشاهدکتر روانشناس کرمانشاهدکتر دندانپزشک کرمانشاهدکتر جراحی عمومی کرمانشاهدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمانشاهدکتر قلب کرمانشاهدکتر متخصص ارتوپد کرمانشاهدکتر متخصص چشم پزشک کرمانشاهدکتر متخصص گوش و حلق و بینی کرمانشاهدکتر متخصص تغذیه کرمانشاهدکتر متخصص اورولوژی کرمانشاهدکتر پوست کرمانشاهمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرمانشاهجراح مغز و اعصاب کرمانشاهدکتر متخصص بیماری های عفونی کرمانشاهدکتر متخصص گوارش و کبد کرمانشاهمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی کرمانشاهدکتر بینایی سنجی کرمانشاهدکتر متخصص غدد کرمانشاهمتخصص فیزیوتراپی کرمانشاهمتخصص شنوایی سنجی کرمانشاهدکتر متخصص ریه کرمانشاهمتخصص روماتولوژی کرمانشاهدکتر جراح پلاستیک کرمانشاهدکتر متخصص گفتار درمانی کرمانشاهدکتر متخصص آسم و آلرژی کرمانشاهدکتر متخصص خون و سرطان شناسی کرمانشاهدکتر متخصص کلیه بزرگسالان کرمانشاهدکتر متخصص غدد کودکان کرمانشاهدکتر متخصص کایروپراکتیک کرمانشاهدکتر مامایی کرمانشاهمتخصص رادیوتراپیست کرمانشاهمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی کرمانشاهدکتر مشاور دارویی کرمانشاهدکتر متخصص ژنتیک پزشکی کرمانشاهدکتر متخصص طب سنتی کرمانشاهدکتر متخصص درد کرمانشاه